SPEAKEASY KONAKLAMA OPSİYONLARISpeakeasy aşağıda açıklanan konaklama tiplerini sunmaktadır. Paylaşılan bir dairede oda, aile yanında konaklama veya öğrenci yurdunda oda seçenekleri bulunmaktadır. Dairelerimizin çoğu, aile evleri ve yurtlar okuldan 20 dakika uzaklıktadır ve toplu taşıma araçları ile çok rahat bir şekilde ulaşılabilecek yerlerdedir.

Tüm konaklamalar çok titiz bir şekilde seçilmektedir: bina, temizlik, donanım, ev sahibinin tutumu gibi her etken detaylı bir şekilde incelenmektedir. Her konaklama öğrencilerimiz tarafından değerlendirilmektedir, böylece deneyimleriniz hakkında bilgi sahibi olmuş oluruz.

Aşağıda konaklama opsiyonlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

PAYLAŞILAN ÖZEL
DAİRE
AİLE YANINDA
KONAKLAMA
KISA DÖNEM
KONAKLAMA

Paylaşılan Özel Daire

Paylaşılan özel dairelerde, diğer öğrenciler ile paylaştığınız bir dairede kendinize ait özel bir odanız bulunmaktadır. Minimum kalış süresi 1 aydır, bu opsiyon daha çok uzun dönem öğrencilerimiz için tasarlanmıştır. Normalde, 1 – 2 öğrenci ile birlikte ev paylaşıyorsunuz. Kendinize air bir odanız, masanız, dolabınız, kendinize ait anahtarlarınız ve evin ortak alanlarının tümüne erişiminiz olacaktır. Yemek, konaklamaya dahil değildir, ancak tabiiki evin mutfağını kendi yemeklerinizi pişirmek için kullanabilirsiniz. Bütün daireler Wi-Fi internet bağlantısı ve yatak örtülerine sahiptir.


Yemek dahil değildir.
Şartlar: Minimum 1 ay
Paylaşılan daireler için Speakeasy dış partnerlerle çalışmaktadır. Eğer bu tip bir konaklama ile ilgileniyorsanız direkt olarak onlarla iletişime geçmeniz gerekmektedir:

Öğrencilerimiz için özel indirimler sağlanmaktadır. Bu bilgileri resepsiyonumuzdan veya buradan alabilirsiniz.

Aile Yanında Konaklama

Aile yanında konaklama İspanyolcanızı geliştirmek için ve İspanyol kültütünü daha iyi bir şekilde deneyimlemek için harika bir fırsattır.Kendinize ait bir odanız, dolabınız ve çalışma masanız olacaktır. Ayrıca dairenin bütün paylaşılan alanlarını kullanabilirsiniz. Çamaşır yıkamak ve temizlik fiyata dahildir. Ayrıca kahvaltı ve akşam yemeği ekleme opsiyonunuzda bulunmaktadır. Böylece çoğu zaman aile ile birlikte yemek yiyebilirsiniz. Bütün daireler Wi – Fi internet bağlantısına ve yatak örtülerine sahiptir.


Haftalık 189 euro (yemeksiz)
Haftalık 245 eurodan itibaren (kahvaltı ve akşam yemeği ile)

Şartlar: En az 1 hafta
Yerleştirme Ücreti: BEDAVA

*Tüm ön ödeme ve ödemeler direkt olarak önceden Speakeasy’ye yapılmalıdır.

Kısa Dönem Konaklama

Eğer Barcelona’ya sadece kısa bir süre için geliyorsanız, ya da sadece birkaç gün için odaya ihtiyacınız varsa, en iyi opsiyonlardan biri de hostalde kalmaktır. Speakeasy öğrencileri şehrin en iyi ve en merkezi hostallerinde indirimler almaktadır.

Ayrıca hostallerde kalmanın en büyük avantajlarından biri de kendiniz gibi başka öğrencilerle de bir arada kalarak yeni arkadaşlıklar edinebilmenizdir.


Speakeasy Dil Okulu, bu kurumların resmi olarak tanınmış ve onaylanmış ortağıdır:

EU Business School IED Barcelona Cervantes ESERP Business School INSA